Sıkça Sorulan Sorular

Personeller bize müracaat etmek istediğinde ofisimize davet ediyoruz. Bir form dolduruyoruz. Bu form da kişisel bilgileri adres bilgileri ve referans bilgileri mevcut. Daha sonrasında insan kaynaklarımız adaylar ile tek tek mülakat yapıyor, mülakatta bir sorun yaşanmaz ise referanslarını check ediyor. Referanslarında da bir problem yaşanmaz ise ailelerimizle bir araya getiriyoruz.

Ailelerle görüştüreceğimiz adayları daha önce o tarz bir iş de çalışmış ve buradan referans verebilen adaylar arasından en uygun olanları seçiyoruz. Size sunduğumuz tüm adaylar referanslıdır. Uygun olmayan adaylarla vakit kaybetmiyorsunuz.

İşverenlerle randevu sistemi ile çalışıyoruz. Beşiktaş'ta bulunan ofisimizde bire bir görüşme sağlıyoruz. Bize uzak olan ya da iş yoğunluğundan dolayı ofisimize gelemeyen işverenlerimiz için evlerine ya da iş yerlerine de gidebiliyoruz.

Şirketimizden almış olduğunuz hizmet karşılığında personel şirketimiz ve ailenin bulunduğu 3 taraflı bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmede her hangi bir süre belirtmiyoruz, yani personel ile aile arasındaki memnuniyet bozulmadığı sürece hizmet devam edebilir.

Bize eleman talebi için başvuran ailelerimiz genelde hemen başlatmak istiyor. Bazı durumlarda ileri bir tarihte de başlatmak isteyen ailelerimiz de olabiliyor. Biz de bu talebe bağlı olarak aday çalışması yapıp ailelerle görüştürüyoruz.

Evdeki Yardımcım Danışmanlık Yatılı Gündüzlü Part time Saatlik olarak işverenlerin taleplerine göre hizmet vermektedir.

Elbette... Çocuklarına özellikle küçük yaşta yabancı dil eğitimi aldırmak isteyen ailelerimiz bize bu taleplerini iletmesi yeterli olacaktır. Aday havuzumuz geniş olduğundan dolayı kendilerini istedikleri yabancı dil eğitimini verebilecek adaylar ile görüştürüyoruz.

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz ? Tıkla ve Ara
Evdeki Yardımcım Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 01.07.2019 tarihli 1094 sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Şikayetleriniz için Beyoğlu Hizmet Merkezimize başvurunuz. 02122437612 4904 Sayılı Türkiye İş Kanunu Gereğince İş Arayanlardan Menfaat Sağlanması ve Ücret Alınması Yasaktır. Bu site Evdeki Yardımcım Danışmanlık Ltd. Şirketine aittir. Hizmet Koşulları ve Gizlilik Prensibi TÜM HAKLARI SAKLIDIR - 2019 EVDEKİ YARDIMCIM DANIŞMANLIK
HIZLI ARA
WHATSAPP
HARİTA
Whatsapp
Hemen Ara